Son 30 günün metası
Tier list
Kahramanlar ve eşyalar kazanma oranına göre, ranka göre filtrelenebilir.
Maç rankıKaynak hero-stats · Oyunlar: 2.063.876
Tier = aralığın medyan kazanma oranına olan fark (S ≥ +4 puan, A ≥ +1,5, B ±1,5, C ≥ −4, D altı). Bir aralık yalnızca iki takımın ortalama rankının o aralıkta olduğu maçları sayar; “Tümü” derecesiz maçları da içerir.
A
B
C
Ayrıntılı sıralama
| # | Kahraman | Tier | Kazanma oranı | Seçilme oranı | Maçlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | S | %57,5 | %4,3 | 1.077.184 | |
| 2 | S | %56,7 | %3,4 | 851.173 | |
| 3 | S | %56,5 | %3,1 | 762.876 | |
| 4 | S | %55,2 | %2,8 | 701.992 | |
| 5 | S | %54,5 | %2,5 | 616.053 | |
| 6 | S | %54,2 | %4,2 | 1.043.229 | |
| 7 | S | %54,1 | %1,4 | 336.238 | |
| 8 | S | %53,0 | %2,1 | 510.563 | |
| 9 | A | %52,3 | %2,2 | 537.787 | |
| 10 | A | %51,1 | %3,4 | 832.573 | |
| 11 | A | %51,1 | %2,2 | 548.091 | |
| 12 | A | %51,0 | %2,4 | 605.264 | |
| 13 | A | %50,7 | %2,2 | 535.156 | |
| 14 | A | %50,6 | %2,7 | 667.043 | |
| 15 | A | %50,2 | %3,4 | 846.820 | |
| 16 | A | %50,1 | %2,7 | 666.833 | |
| 17 | B | %49,8 | %2,3 | 563.952 | |
| 18 | B | %49,5 | %1,7 | 424.535 | |
| 19 | B | %49,1 | %2,6 | 635.705 | |
| 20 | B | %48,9 | %3,4 | 845.593 | |
| 21 | B | %48,3 | %2,3 | 562.905 | |
| 22 | B | %48,1 | %1,1 | 281.060 | |
| 23 | B | %48,0 | %1,4 | 340.462 | |
| 24 | B | %48,0 | %1,9 | 460.305 | |
| 25 | B | %47,6 | %2,6 | 641.370 | |
| 26 | B | %47,4 | %1,4 | 338.827 | |
| 27 | B | %47,4 | %3,4 | 836.475 | |
| 28 | B | %47,0 | %3,2 | 787.303 | |
| 29 | B | %46,9 | %3,7 | 906.085 | |
| 30 | C | %46,6 | %1,1 | 270.009 | |
| 31 | C | %46,6 | %3,4 | 854.286 | |
| 32 | C | %46,1 | %2,5 | 628.839 | |
| 33 | C | %46,0 | %2,3 | 580.228 | |
| 34 | C | %46,0 | %1,6 | 388.157 | |
| 35 | C | %45,8 | %1,3 | 326.652 | |
| 36 | C | %45,8 | %1,3 | 321.816 | |
| 37 | C | %45,5 | %1,7 | 424.715 | |
| 38 | C | %45,3 | %1,8 | 457.865 | |
| 39 | C | %44,7 | %2,5 | 614.598 | |
| 40 | C | %44,6 | %1,2 | 287.630 | |
| 41 | D | %43,4 | %1,1 | 274.121 |